Restoran İşletmeciliği
Restoran İşletmeciliği

Restoran İşletmeciliği

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺500,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺399,50(KDV Dahil)
:

Restoran işletmeciliği Kitap Açıklaması

 

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

 

 

Restoran ya da hizmet işletmeciliği ile ilgili bir hayaliniz mi var? Öyleyse profesyonelce adımlar atmalı, müşteri memnuniyetinin üst düzeyde anlamlı olduğu ve kısa süre içerisinde müspet veya menfi tepkiye dönüşebildiği bir alanda farklı olmayı becerebilmelisiniz. İçinizden geçeni tahmin edebiliyorum. “İyi de bunu nasıl yapacağız?” diye soruyorsunuz muhtemelen. Cevap elinizdeki kitapta gizli. Okuyun; işletmenizdeki hayatınızın değiştiğini, hayallerinize biraz daha yaklaştığınızı göreceksiniz.

-Prof. Nurullah Genç-

 

Sevgili kardeşim Ramazan Bingöl’ün kitabını okudum. Gerçekten çok beğendim. Restoran sahibi olan ya da restoran açmayı düşünen herkesin en önce bu kitabı okumasını hararetle tavsiye ederim. Sizin başarılı olmanız ile başarısız olmanız arasındaki farkı kapatabilecek çok iyi bir kitap.

-Prof. Dr. Arman Kırım-

 

Restoran İşletmeciliği kitabında yok, yok! Lokantacılığın milat öncesine uzanan tarihçesinden günümüzün fast food konseptine kadar her konu, uzmanlara dayanılarak incelenmiş. Bir teorisyen daha yararlısını yazamazdı herhalde. Ramazan Bingöl Et Lokantası’nın CEO’su hem yönetiyor hem yönetim üzerinde kafa yorarak düşüncelerini meslektaşlarıyla paylaşıyor. Bu yeni yönetici türünün çoğalmasını dileyelim.

-Mustafa Özel-

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR