Ahıskalı Isa Efendi Elma Sirkesi 500 ml
Ahıskalı Isa Efendi Elma Sirkesi 500 ml
Ahıskalı Isa Efendi Elma Sirkesi 500 ml

Ahıskalı Isa Efendi Elma Sirkesi 500 ml

İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺185,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺149,50(KDV Dahil)
:
 Biz sirkemizi doğallığa duyduğumuz özlem sonucunda bundan 20 yıl önce kendi bahçemizin elmalarını kullanarak üretmeye başladık. Babamız ve kurucumuz  nenelerimizden aldığı yüzlerce yıllık geleneksel sirke tarifine ilk günden beri sadık kalarak markamızı bugünlere sevenleriyle birlikte taşıdı. 

Sirkelerimizi sadece mevsiminde taze toplanmış ve zirai ilaç kullanılmadan yetiştirilmiş elmalardan, sadece yılda bir sefer üretmekteyiz. Üretimimizi geleneksel tarifimize bağlı kalarak doğal fermentasyon yöntemiyle ortalama 6-7 aylık bir sürede tamamlamaktayız. Üretim sürecinde sirkemizin içine herhangi bir katkı maddesi, asit, koruyucu katmamaktayız. Şişeledikten sonra 2 ay dinlendirmeden sirkelerimizi satışa sunmuyoruz. Elma sirkesi yüzyıllardır insanlığın vazgeçemediği mucizevi bir şifa kaynağıdır. Biz de sizlere yüzlerce yıl önce üretilen elma sirkelerinin tadını ulaştırabilmek için  asırlık özel tarifimizle, üretim sürecinde hijyen ve doğallığı her zaman ön planda tutarak sirkelerimizi beğeninize sunuyoruz..
Sirkemizin içerisinde sadece elma, su ve tuz bulunmaktadır. Bunların dışında hiç bir madde sirkemizin içerisinde yoktur. Bu sebeple sirkemizi kullanıcılarımız aldıktan sonra iyi muhafaza etmeleri gerekmektedir. Şişe açıldıktan sonra içerisine kesinlikle bir damla su dahi damlatılmamalıdır. Güneş ışığından uzak tutulmalıdır. Buzdolabında değil mutfakta oda sıcaklığında tutulmalıdır. Bu şekilde muhafaza edildiği takdirde sirkemizi bozulmadan yıllarca kullanabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR